O firmie

GEODEZJA PRUCHNIK sp. z o.o. powstała w 2015 roku w wyniku przekształcenia rodzinnej firmy "Geodezja" Zakład Usług Ryszard Pruchnik


Początek działalności datuje się od roku 1995, choć doświadczenie zawodowe założyciela firmy od końca lat 50. Wszystkim klientom trafiającym do naszej firmy gwarantujemy pełną obsługę geodezyjną w zakresie przygotowania i realizacji wszelkich inwestycji o charakterze budowlanym, instalacyjnym tak w zakresie wykonawstwa jak i regulacji stanu formalno-prawnego. Naszymi usługobiorcami są zarówno duże przedsiębiorstwa i instytucje jak i klienci indywidualni, którym chętnie doradzamy także w zakresie organizacji prawnej planowanych inwestycji.

Dzięki stale unowocześnianemu sprzętowi firma bez przeszkód i w terminie realizuje zlecenia na terenie swojego regionu


Usługi geodezyjne wykonujemy głównie na terenie miasta Kalisza oraz powiatów: kaliskiego, ostrowskiego, krotoszyńskiego i pleszewskiego. Pracujemy na wysokiej klasy urządzeniach do pomiarów geodezyjnych ( np.: elektroniczne dalmierze, niwelatory, odbiornik GPS). Posiadany sprzęt i oprogramowanie komputerowe, pozwalają wyspecjalizowanej kadrze wykonywać wszelkiego rodzaju roboty geodezyjne.

Firma posiada odpowiednie zaplecze, własny obiekt biurowy w pełni wyposażony w specjalistyczny sprzęt.


Obiekt biurowy pobudowany w 2000 r. przy ul. Bolesława Pobożnego 9 w Kaliszu, oraz wszelkie niezbędne w naszej pracy akcesoria geodezyjne. Obecnie w Zakładzie jest zatrudnionych osiemnaście osób.

Firma GEODEZJA PRUCHNIK wykonuje mapy numeryczne (obiektowe) w programie GEO–INFO w środowisku AutoCAD-a, a produktem finalnym są wyploty na papierze, folii, lub przekazywane na płytach CD. Do większych opracowań map numerycznych należy także zaliczyć stworzenie map zasadniczych (z urządzeniami podziemnymi) dzielnic : Chmielnik i Rypinek w Kaliszu oraz aktualizacji osiedli Dobrzec, Majków.

 

 

 

Doświadczenie

Dlaczego warto nas
wybrać?

70

Wytyczonych budynków w roku.

1700

Map do celów projektowych w roku.

1800

Map z inwentaryzacji powykonawczych budynków, sieci, przyłączy w roku.

Z większych obsług inwestycji wykonywanych w ostatnich latach wymienić trzeba:

- 5 mostów nad rzekami w Kaliszu,

- 3 ciągi komunikacyjne dla pieszych nad ciekami (tzw.: kładki),

- kompleksową obsługę budowy dróg : ul. W. Stańczukowskiego i ul. Korczak w Kaliszu, drugi etap Trasy Bursztynowej w Kaliszu, obwodnicy miejscowości Nowe Skalmierzyce,

- kompleksowe obsługi budowy i inwentaryzacji hal produkcyjnych Przetwórni Owoców i Warzyw "Fructon" ,„Agro Borków”, "COM40", "CORRECT", "PORTOS", Zakładów Jedwabniczych "Wistil", Przetwórstwa Spożywczego "Tomiz", zakładu "NEW PLAST", Zakładu Unieszkodliwiana Odpadów Komunalnych "Orli Staw", marketu "Piotr i Paweł", "LIDL", galerii "Tęcza", magazynu osadu odwodnionego na terenie oczyszczalni ścieków

- obsługi budowy wraz z pomiarami pionowości kilkudziesięciu wież telefonii komórkowej,

- budowy sieci energetycznych dla firm z grupy "Energa"

Zaufali nam

NASI KLIENCI

Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego fachowca świadczącego usługi geodezyjne Kalisz - nie musisz już dłużej szukać! Nasze biuro Geodezja Pruchnik tworzy grono doświadczonych specjalistów, którzy chętnie dzielą się swoją fachową wiedzą podczas wykonywania otrzymanych zleceń. Nasze biuro geodezyjne z Kalisza działa od 2015 roku w ramach przekształcenia rodzinnej firmy „Geodezja Zakład Usług Ryszard Pruchnik” funkcjonującej od 1995 roku. Na przestrzeni lat udało nam się zyskać zaufanie zarówno wśród klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw.

Kogo wspierają geodeci z Kalisza?

W trosce o zapewnienie kompleksowej obsługi kooperujemy z szeroko rozumianym sektorem budownictwa pomagając m.in. przy budowie hal produkcyjnych, magazynowych, przy budownictwie mostowym i drogowym oraz w ramach obiektów mieszkalnych jedno i wielorodzinnych. To jednak nie koniec naszych specjalizacji. Wspieramy także firmy przy budowie sieci energetycznych, gazowych, wodnociągowych, kanalizacyjnych, ciepłowniczych oraz telekomunikacyjnych. Jak widać repertuar naszych możliwości jest naprawdę spory - jeżeli zatem zależy Ci na fachowej pomocy naszych geodetów z Kalisza -zgłoś się do naszego biura. Rzetelność i terminowość to nadrzędne wartości, którymi się kierujemy podczas naszej codziennej pracy. Dzięki temu udało nam się zyskać zaufanie na lokalnym rynku.

Geodezja Kalisz - postaw na doświadczonych specjalistów!

Na chwilę obecną zatrudniamy 25 osób, które zajmują się realizacją powierzonych zleceń. Do każdego klienta podchodzimy z takim samym zaangażowaniem bez względu na skalę prac. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie i pasja do wykonywanego zawodu. Przy realizacji zleceń wspomagamy się nowoczesną technologią. Korzystanie z takich urządzeń świadczy o
naszej chęci do wykonywania prac na wysokim poziomie. Działamy na terenie Kalisza i okolic. Jeżeli zastanawiasz się, czy możemy pomóc przy Twoim zleceniu - skorzystaj z wybranej formy kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i nakreślimy możliwe warunki współpracy.

Jakie prace wykonuje geodeta z Kalisza?

Oferta naszego biura obejmuje sporządzanie map geodezyjnych oraz podejmowanie się prac informatycznych. Zrealizujemy mapy do celów projektowych pod budowę obiektów budowlanych, czy zakładanie nowych sieci. Wykonujemy także pomiary realizacyjne oraz inwentaryzacje powykonawcze, tyczenie tras, inwentaryzacje architektoniczne oraz sporządzanie pomiarów na potrzeby budowy obiektów kubaturowych, wież telefonii komórkowej, hydrologii, elektrowni czy oczyszczalni ścieków. To tylko ułamek naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszego biura i przekonaj się o niezawodności naszych geodetów z Kalisza.