GEODEZJA PRUCHNIK sp. z o.o.
ul. Bolesława Pobożnego 9, 62-800 Kalisz
tel. 62 / 766 36 74, fax 62 / 753 26 53
kom. 885 99 44 55
biuro@geodezjapruchnik.pl

Witamy na naszej stronie

GEODEZJA PRUCHNIK sp. z o.o. powstała w 2015 roku w wyniku przekształcenia rodzinnej firmy "Geodezja" Zakład Usług Ryszard Pruchnik, której początek działalności datuje się od roku 1995, choć doświadczenie zawodowe założyciela firmy od końca lat 50. Wszystkim klientom trafiającym do naszej firmy gwarantujemy pełną obsługę geodezyjną w zakresie przygotowania i realizacji wszelkich inwestycji o charakterze budowlanym, instalacyjnym tak w zakresie wykonawstwa jak i regulacji stanu formalno-prawnego. Naszymi usługobiorcami są zarówno duże przedsiębiorstwa i instytucje jak i klienci indywidualni, którym chętnie doradzamy także w zakresie organizacji prawnej planowanych inwestycji.

Gwarantujemy wysoką jakość, fachowość obsługi oraz krótkie terminy realizacji.

Geodezja Ostrów Wielkopolski

Geodezja – Ostrów Wielkopolski. Pełna obsługa geodezyjna

Profesjonalne wykonywanie usług geodezyjnych wymaga doświadczenia i właściwego podejścia oraz znajomości tematu. Nasza firma działa na rynku od wielu lat i przez ten czas podjęliśmy współprace z licznymi klientami, realizując przy tym wiele różnych projektów. Naszym klientom gwarantujemy pełną obsługę geodezyjną w zakresie przygotowania oraz realizacji wszelkich inwestycji o charakterze budowlanym i instalacyjnym. Współpracujemy zarówno z dużymi przedsiębiorstwami, jak i z klientami indywidualnymi. Geodezja Ostrów Wielkopolski to najlepsze rozwiązanie dla osób chcących skorzystać z usług najwyższej jakości.

Geodeta Ostrów Wielkopolski – obsługa budownictwa

Geodeta Ostrów Wielkopolski zajmuje się różnymi gałęziami budownictwa. Z tego powodu nasze usługi uznać można za uniwersalne i dopasowane do wszelkich potrzeb. W naszej ofercie znajduje się geodezyjna obsługa budownictwa przemysłowego, hal produkcyjnych,magazynow, jak i budownictwo jedno i -wielorodzinne, budownictwo drogowe, obsługa budowy sieci energetycznych, gazowych, wodociągowych, ciepłowniczych czy kanalizacyjnych. Realizujemy się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest wyznaczenie przebiegu i wykonanie odpowiednich pomiarów.

Geodeta Ostrów Wlkp – dokładna oferta

Geodeta Ostrów Wlkp. to doskonały wybór dla ciebie, jeśli potrzebne są ci profesjonalnie sporządzone mapy i prace informatyczne, takie jak sporządzone lub zaktualizowane mapy do celów projektowych pod budowę budynku jednorodzinnego lub osiedla, pod rozbudowę przedsiębiorstwa, zakładu, lub budynku mieszkalnego, pod założenie nowych sieci gazu, prądu, wody czy kanalizacji. Zajmujemy się również tworzeniem map numerycznych i map dla celów projektowania inwestycji. Wszystkie te projekty mogą zostać dodatkowo zeskanowane do formatu A0 włącznie.

Oprócz tego wykonujemy także pomiary realizacyjne i inwentaryzacyjne. W naszej ofercie znajduje się między innymi tyczenie tras obiektów liniowych, konstrukcji stalowych, linii produkcyjnych, suwnic, pomiary pionowości, objętości mas, przemieszczeń,osiadań i deformacji budowli . Każdy klient bez względu na to czy współpracujemy z przedsiębiorstwem, czy klientem prywatnym, może liczyć na kompleksowe obsłużenie jego zlecenia, biorąc pod uwagę wszystkie najważniejsze kwestie, które koniecznie muszą zostać zawarte w projekcie, jak i na mapce. Za realizację tego typu prac odpowiada doświadczony zespół. Dzięki temu można mieć pewność, że wszystkie pomiary zdjęte zostały z należytą precyzją i będzie można rozpocząć proces budowy.

GEODEZYJNA OBSŁUGA BUDOWNICTWA

  • icon1 big
  • icon1 big
  • icon1 big
  • icon1 big
  • icon1 big
  • icon1 big